

£138.18 Inc. VAT
Videx 2203-2 digital speaker panel with electronic call tone and a stainless steel finish.
| Feature 1 | Input voltage 12V DC |
| Feature 2 | Stainless steel |
| Brand | Videx |
| Barcode | 5055120682464 |
| Depth | 30mm |
| Width | 97mm |
| Weight | 1Kg |
| Finish | Stainless Steel |
| Input Voltage | 12V DC |
| Lock Voltage Supply | 12V DC |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Boxed |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.