

£20.31 Inc. VAT
The ICS CP22 is a two pole surface mounted resettable breakglass call point.
| Feature 1 | COM / NO / NC / Change-over-contacts x 2 |
| Feature 2 | Resettable |
| Brand | ICS |
| Barcode | 5055120688503 |
| Depth | 60mm |
| Width | 88mm |
| Weight | 164g |
| Finish | Green |
| Legend | Emergency Door Release |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Boxed |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.