

£52.42 Inc. VAT
Evva 72mm equal cylinder with a thumbturn on both ends.
| Feature 1 | Turn / Turn cylinder |
| Feature 2 | Nickel plated |
| Brand | Evva |
| Barcode | 5055120720951 |
| Body Length | 72mm |
| Weight | 272g |
| Finish | Nickel Plated |
| Keyed | N/A |
| Keys Supplied | 3 |
| Length | 72mm |
| Mechanism | Thumbturn |
| Packaging | Boxed |
| A Side | 36mm |
| B Side | 36mm |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.