

£19.81 Inc. VAT
A pair of anti-lift keeps to suit Lockmaster with 1 hook and 1 roller.
| Feature 1 | Set of 2 keeps |
| Feature 2 | Provides anti-lift protection |
| Brand | Lockmaster |
| Barcode | 5055120735054 |
| Width | 30mm |
| Weight | 330g |
| Length | 30cm |
| Locking Point Hooks | 1 |
| Locking Point Roller | 1 |
| Pack Quantity | 1 Pair |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.