

£21.65 Inc. VAT
A pair of keeps to suit Lockmaster with 1 hook and 2 rollers.
| Feature 1 | Left & right hand versions available |
| Feature 2 | Suitable for 1 hook & 2 rollers |
| Brand | Lockmaster |
| Barcode | 5055120735078 |
| Width | 30mm |
| Weight | 500g |
| Handed | Right Hand |
| Length | 42.8cm |
| Locking Point Hooks | 1 |
| Locking Point Roller | 2 |
| Pack Quantity | 1 Pair |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.