

£38.14 Inc. VAT
A centre shutting lock by Italian Locking Systems supplied with 2 keys.
| Feature 1 | Supplied with 2 keys |
| Feature 2 | Length 228mm when extended |
| Brand | ILS |
| Barcode | 5055120736723 |
| Body Height | 56mm |
| Body Length | 155mm |
| Cylinder Finish | Polished Brass |
| Weight | 650g |
| Keys Supplied | 2 |
| Length | 22.8cm |
| Pack Quantity | 1 |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.