

£14.93 Inc. VAT
A genuine Fuhr keep with slotted screw holes making on site adjustments easy.
| Feature 1 | Slotted screw holes for ease of adjustment |
| Feature 2 | Robust solid cast construction |
| Brand | Fuhr |
| Barcode | 5055120745176 |
| Depth | 6mm |
| Height | 88mm |
| Width | 20mm |
| Weight | 20g |
| Finish | Silver |
| Pack Quantity | 1 |
| Screw Centres | 76mm |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.