

£77.97 Inc. VAT
This concealed loop from Era is designed for use with the Surefire electronic multipoint lock range and is concealed from sight between the door and frame.
| Feature 1 | Item is concealed from sight within door & frame |
| Feature 2 | Used to transmit power to the door |
| Brand | ERA |
| Barcode | 5056240107356 |
| Depth | 17mm |
| Height | 17mm |
| Width | 24mm |
| Weight | 450g |
| Finish | Stainless Steel |
| Length | 29cm |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.