

£2.88 Inc. VAT
A large stick-on (self adhesive) escutcheon ideal for use on safes or steel faced doors.
| Feature 1 | Quick fitting |
| Feature 2 | Tidy finish |
| Feature 3 | No drilling or tapping required |
| Feature 4 | Strong acrylic adhesive |
| Brand | Souber Tools |
| Barcode | 5055120617220 |
| Width | 47mm |
| Weight | 30g |
| Finish | Stainless Steel |
| Length | 65mm |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Visi |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.