

£1.87 Inc. VAT
Stick-on escutcheons to solve many different problems.
| Feature 1 | Self adhesive (quick fixing) |
| Feature 2 | No screws required |
| Feature 3 | Tidy finish |
| Feature 4 | Aesthetic design |
| Feature 5 | Stabilised all weather adhesive |
| Brand | Souber Tools |
| Barcode | 5055120617176 |
| Width | 30mm |
| Weight | 60g |
| Finish | Gold Anodised Aluminium |
| Length | 65mm |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Bagged |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.