

£11.40 Inc. VAT
| Brand | Abus |
| Barcode | 4003318499678 |
| Body Width | 30mm |
| Weight | 87g |
| Horizontal Clearance | 14.5mm |
| Vertical Clearance | 14mm |
| Keyed | Keyed To Differ |
| Keys Supplied | 2 |
| Mechanism | 4 Pin |
| Pack Quantity | 1 |
| Shackle Diameter | 5mm |
| Shackle Finish | Hardened Steel |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.