

£6.38 Inc. VAT
Maco M-TS hook keep to suit timber or composite doors. Non handed to suit left and right hand applications.
| Feature 1 | Suits timber or composite doors |
| Feature 2 | Non handed |
| Feature 3 | Hook keep |
| Brand | Maco |
| Barcode | 5056240145983 |
| Weight | 505g |
| Door Thickness | 44mm |
| Faceplate Height | 190mm |
| Faceplate Width | 25mm |
| Handed | Reversible |
| Pack Quantity | 1 |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.