

£40.69 Inc. VAT
Maco M-TS opener with latch sliding tab is an accessory to allow the passage function on compatible multipoint locks.
| Feature 1 | Replaces latch insert on compatible strike plate |
| Feature 2 | Used to enable passage function on M-TS multipoint locks |
| Feature 3 | Suitable for UPVC, timber & composite doors |
| Brand | Maco |
| Barcode | 5056240146041 |
| Depth | 25mm |
| Height | 66mm |
| Width | 19mm |
| Weight | 147g |
| Finish | Silver |
| Pack Quantity | 1 |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.