

£60.42 Inc. VAT
This Brio PS80-SCK is a soft closing kit to suit the Brio pocket slide 80.
| Feature 1 | Soft close kit to suit pocket slide 80 |
| Feature 2 | Order 2 if using with double doors |
| Brand | Brio |
| Barcode | 2000000273853 |
| Weight | 335g |
| Door Thickness | 28mm-44mm |
| Max Door Height | 2040mm |
| Max Door Weight | 80Kg |
| Max Door Width | 926mm |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Visi |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.