

£1.14 Inc. VAT
Siegenia striker plate to suit Titan AF tilt and turn window systems.
| Feature 1 | Striker plate |
| Feature 2 | Suits Titan AF system |
| Feature 3 | Tilt & turn component |
| Feature 4 | 13mm axis |
| Brand | Siegenia |
| Barcode | 5056240137308 |
| Depth | 14mm |
| Height | 56mm |
| Width | 15mm |
| Weight | 75g |
| Finish | Galvanised |
| Handed | Reversible |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Loose |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.