

£55.93 Inc. VAT
The Winkhaus 4933980 is an extension keep set suitable for Winkhaus AV2 multipoint lock systems and contains 2 extension keeps.
| Feature 1 | Set includes 2 hookbolt extension keeps |
| Feature 2 | Fixing centres 815mm |
| Brand | Winkhaus |
| Barcode | 5056240127958 |
| Depth | 22mm |
| Height | 22mm |
| Width | 24mm |
| Weight | 560g |
| Finish | Silver |
| Handed | Non Handed |
| Length | 87cm |
| Pack Quantity | 2 |
| Screw Centres | 815mm |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.