

£17.59 Inc. VAT
This Asec Armature housing is surface mounted and is to suit the Asec slim line magnet range.
| Feature 1 | Housing to hold the armature |
| Feature 2 | To suit Asec slim line magnets |
| Feature 3 | Surface mounted |
| Brand | Asec |
| Barcode | 5056240125091 |
| Depth | 15mm |
| Height | 15mm |
| Width | 17.5cm |
| Weight | 267g |
| Finish | Aluminium |
| Pack Quantity | 1 |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.