

£54.73 Inc. VAT
A mild steel straight link chain which has been hot dip galvanised for corrosion resistance.
| Feature 1 | Hot dip galvanising - maximum corrosion resistance |
| Brand | English Chain |
| Barcode | 5022152014556 |
| Chain Length | 10m |
| Weight | 6Kg |
| Finish | Black |
| Inside Link Length | 33mm |
| Inside Link Width | 13mm |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Boxed |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.