

£3.80 Inc. VAT
The ERA T-Key is used in conjunction with the ERA Budget Locks.
| Feature 1 | T-Key will open all standard rim budget locks |
| Feature 2 | Finish is Bright zinc chromate |
| Brand | ERA |
| Barcode | 5011988451963 |
| Width | 16mm |
| Weight | 14g |
| Finish | Zinc Plated |
| Length | 79mm |
| Pack Quantity | 1 |
| Packaging | Loose |
© Copyright 2026 - LockCo - All Rights Reserved
No reviews currently on this product.